Michaela Kružíková se stala šampionkou Národní ligy C.M.T.

21. 5. 2024

Od svých pěti let se Michaela Kružíková věnuje thajskému boxu v Třebíči. Letos poprvé po třech letech intenzivních a tvrdých tréninků byla nominována k reprezentaci gymu „Thaibox Devils Třebíč“, pod vedením hlavního trenéra Petra Otticha, nastoupila v soutěži Národní liga C.M.T.A 2023/2024. Absolvovala čtyři schválené muaythai zápasy ve věkové kategorii 8-9 let. Jeden zápas je na 3x1minutu, z každého vyšla vítězně. Splnila všechny stanovené podmínky a 18. května si v Praze převzala pohár. Tím se stala šampionkou Národní ligy C.M.T.A 2023/2024.

Přes tři oblastní kola postoupila ještě do celostátního finále Kids Muaythai Challenge, kde se umístila takto:

  • Disciplína Stínový box – 1. místo ( ukázka dovedností a techniky boje)
  • Disciplína Maxfit – 1. místo (počet kopů na lapu)
  • Disciplína Wai-kru – 3. místo (zahajovací rituální tanec Muaythai)

Ve dnech 15. až 16. 6. 2024 by měla bojovat v Praze o titul na Mistrovství ČR v Muaythai.