Okresní kolo OVOV

29. 4. 2024

V pátek 26. dubna naše škola uspořádala společně s týmem Olympijského víceboje okresní kolo Odznaku zdatnosti olympijských vítězů. A zástupcům naší školy se velmi dařilo.

Ve svých kategoriích zvítězili Gabriela Fialová, Valérie Nováková a Alex Veselý, stříbrnou medaili získali Valeriia Voloshina a Tomáš Broža a bronzoví skončili Jan Bělíček, Matyáš Mezlík, Adam Nosek, Anna Krejčí a Darina Václavková.

Navíc naše družstvo ve složení Valerie Nováková, Gabriela Fialová, Anna Krejčí, Michaela Novotná, Šimon Balog, Jan Bělíček, Matyáš Mezlík a Alex Veselý jasně zvítězilo a z prvního místa postoupilo do krajského finále. To proběhne dne 10. 5. opět v Třebíči. Už teď se těšíme, jak se naši atleti opět předvedou.