Přespolní běh – výsledky, fotografie

17. 10. 2023

Stejně jako každý rok patřil říjen závodům v přespolním běhu. Letos se okresní kolo konalo v Budišově a naše škola byla velmi úspěšná!

Mladí chlapci (Matyáš Mezlík, Lukáš Hadraba, Tonda Rozbora, Vilda Korec, Kryštof Šimek a Martin Lapeš) dokázali v konkurenci 20 škol zvítězit, starší kluci (Lukáš Rozsypal, Daniel Pokorný, Filip Nosek, Vašek Klapetek, Patrik Bauer a Dan Vajdík) skončili druzí. Obě chlapecká družstva postoupila do krajského kola ve Žďáru nad Sázavou, kde obsadila shodně šesté místo. V kraji posílili družstva ještě Filip Hakl a Šimon Balog.

Chlapeckým družstvům zdatně sekundovaly dívky – starší žákyně získaly bronzové medaile a mladší žákyně získaly nepopulární „brambory“ – obsadily čtvrté místo.