Odznak všestrannosti olympijských vítězů

1. 6. 2023

Naše škola se již tradičně zhostila ve spolupráci s Českým olympijským výborem organizace soutěže „Odznak všestrannosti olympijských vítězů“. V této soutěži jsme i dlouhodobě úspěšní, což se letos opět potvrdilo. Z okresního kola postoupilo do kola krajského osmičlenné družstvo, které ještě doplnili jednotlivci Klára Pekárková, Alex Veselý a Erika Valová.

V krajském kole unikly družstvu stupně vítězů jen o pár bodů a obsadilo krásné čtvrté místo, v soutěži jednotlivců byl nejúspěšnější Šimon Balog, který získal stříbrnou medaili a bude reprezentovat školu v září na republikovém finále v Brně.

Na stupně vítězů ho doprovodili Alex Veselý a Klára Pekárková, kteří získali bronzové medaile. Zvláštní poděkování patří žákům 9. M a dalším vybraným deváťákům za velkou pomoc při organizaci, bez které by soutěž nemohla proběhnout. Velmi pochvalně se o nich zmínil, a velkou pochvalu vyslovil, i tým ČOV v čele s bývalou mistryní světa Šárkou Kašpárkovou.