Centrum „Bílý králík“ – sportovní akce pro 3. až 5. ročník

1. 11. 2022

Cvičitelka Centra nejprve mluvila o správném  a vyváženém stravování  dětí a  sportovců. Kladla důraz na pitný režim. Děti poskládaly správný jídelníček, mluvily o potřebných a nepotřebných cukrech v jídle, o stravování před a během sportování.

Následně byly děti rozděleny do skupin a vyzkoušely si několik  sportovních stanovišť. Jízdu na spinneru, cvičení na TRX úvazech, cvičení na balančních Bossu, boxování do pytle, atd. Cvičitelka dětem připravila překážkovou dráhu a na závěr rychlostně pozornostní hru, kdy děti měly co nejrychleji běhat ke světelným terčíkům, které se nepravidelně rozsvěcovaly.

Všem žákům se akce velmi líbila. Na závěr dostaly „zdravou“ tyčinku pro sportovce a ochutnaly iontový nápoj.