Sportuj jako Zátopkovi

20. 9. 2022

V pondělí 19. září – přesně sto let poté, kdy se narodili asi nejznámější sportovní manželé – se napříč republikou uskutečnily vzpomínkové závody s názvem „Sportuj jako Zátopkovi“. Tříčlenná družstva soutěžila v běhu na 60 a 800 metrů a v hodu míčkem, starší pak v hodu oštěpem.

Velmi úspěšně se soutěže zúčastnila i naše škola, která v obou kategoriích staršího žactva i v kategorii mladších žáků obsadila krásná druhá místa! Nejúspěšnějšími závodníky byli Kristýna Neumanová a Matěj Vrzal – vítězové běhu na 800 metrů, Šimon Balog – stříbrný v hodu míčkem a Adéla Křížová a Kryštof Krupica, kteří obsadili třetí místo v běhu na 60 metrů.

Všechna tři úspěšná družstva navíc zvítězila ve štafetě na 3×100 metrů. Gratulujeme!