Slavnostní otevření Karlova náměstí

20. 9. 2022

Během víkendu 16. – 18. září proběhlo po dvouleté rekonstrukci slavnostní otevření Karlova náměstí v Třebíči. Celý víkend byl doslova nabitý různými doprovodnými akcemi a jednou z nich byl i slavnostní průvod třebíčských škol, ve kterém naše škola nemohla chybět!

Sportovní třídy byly zastoupeny skupinou mladých hokejistů (dokonce i jedné hokejistky J) a partou volejbalistek. Všichni měli na sobě dresy klubů, za které nastupují, a sportovní náčiní, které ke svému sportu potřebují…

Další velká skupina žáků pak reprezentovala matematické třídy, které k naší škole též už dlouhé roky patří. Žáci byli vybaveni čísly a znaky matematických operací, se kterými v matematice pracují…

Všem žákům, kteří ve svém volném čase přišli naši školu prezentovat, děkujeme!!!