Štafetový pohár

9. 5. 2022

Dne 26. dubna proběhla po dvouleté přestávce soutěž „Štafetový pohár“, která je určena pro žáky prvního stupně základních škol. Naši školu reprezentovalo družstvo složené z osmi třeťáků a osmi páťáků, na které čekaly dva závody. Nejdříve se utkali ve štafetě 8×100 metrů mladší žáci a potom na stejné trati bojovali i páťáci. Druhý závod už byl smíšený – čtyři mladší a čtyři starší žáci, navíc vždy dva chlapci a dvě dívky vytvořili štafetu na 8×200 metrů. V konkurenci devíti škol z okresu Třebíč naše škola zvítězila a postoupila do krajského finále.

To se uskutečnilo dne 3. května a i zde jsme byli úspěšní. Obhájili jsme pozici nejlepší školy okresu Třebíč a celkově skončili těsně pod stupni vítězů na krásném čtvrtém místě ze třinácti nejlepších škol kraje Vysočina.

Velká gratulace a poděkování patří sestavě: Sofie Bělíčková, Veronika a Karolína Procházkovy, Eliška Trvalová, Eva Procházková, Alex Veselý, Mikuláš Balog, Jan Pačinek, Adam Schmidt a Adam Nosek – všechno žáci ze 3.A a 3.B třídy, ze třídy 5.B reprezentovali: Sára Hanáková, Terezie Jurková, Tereza Kučíková, Maria Mojdlová, Karel Konečný, Matyáš Mezlík, Michael Nejerál a Adam Ungermann.