Soutěže – školní, okresní, krajská kola

10. 5. 2022

Konverzační soutěž z anglického jazyka
mladší kategorie (6. a 7. ročník)

1. Alice Henešová (6. B), Michaela Svobodová (7. A)
2. Tereza Dokulilová (7. M1), Pavel Ramach (6. M)
3. Ha Vi Hothi (7. M2), Lea Maňásková (7. M1)

starší kategorie (8. a 9. ročník)
1. Denisa Dokulilová (8. A), Tomáš Svoboda (9. M)
2. Jan Hájek (8. A), Zuzana Šmídová (9. A)
3. Tereza Bobková (8. C), Elena Honsová (9. C), Matouš Dobrovolný (9. M)

Okresní kolo – umístění: Alice Henešová – 8. místo, Pavel Ramach – 20. místo, Denisa Dokulilová (12. místo), Tomáš Svoboda (23. místo)

 

Konverzační soutěž z německého jazyka
1. Nina Štefanovičová
2. Kateřina Pavlíčková, Šimon Říha

Okresní kolo – umístění: Nina Štefanovičová i Kateřina Pavlíčková – 3. místo

 

Přírodovědný klokan
účast: 60 žáků 8. a 9. ročníku
1. Mikuláš Vlčan (9. M)
2. – 3. Anna Lajkepová (8. M), Viktorie Královská (9. M)

 

Pythagoriáda

6. ročník
1. Anna Krejčí (6. M)
2. – 3. Adéla Čermáková, Lucas Mašek (oba 6. M)

8. ročník
1. – 2. Petra Svobodová, Tereza Svobodová (obě 8. M)
3. –
4. Lukáš Ladman, Soňa Masopustová (oba 8. M)

9. ročník
1. Mikuláš Vlčan (9. M)
2. –
3. Filip Kocáb, Tomáš Svoboda (oba 9. M)

okresní kolo – umístění: Anna Krejčí (6. M) – 4. místo; Amálie Vrbková (8. M) – 2. místo, Tereza Svobodová (8. M) – 3. místo; Tomáš Svoboda a Mikuláš Vlčan (oba 9. M) – dělené 2. místo

 

Matematický klokan

2. a 3. ročník – Crček
1. Matěj Vetchý (3. B)
2.
Daniel Tran (3. A)
3.
Kristýna Neumanová (3. B)

4. a 5. ročník – Klokánek
1. Jonáš Tankó (5. A)
2.
Karel Konečný (5. B)
3.
Antonín Rozbora (5. B)

6. a 7. ročník – Benjamín
1. Lucie Polanecká (7. M2)
2.
Tomáš Jakšík (7. M2)
3.
Dominik Doležal (7. B)

8. a 9. ročník – Kadet
1. Tomáš Svoboda (9. M)
2.
Mikuláš Vlčan (9. M)
3.
Tereza Svobodová (8. M)

 

Astronomická olympiáda

kategorie 6. a 7. ročník
1. – 2. Matyáš Jánský, Mikuláš Hudec (7. M1)
3.
Lukáš Homolka (7. M1)

Dále do krajského kola postoupil i Mikuláš Svoboda (7. M2) – 2. místem si zajistil pozvánku do celostátního kola

kategorie 8. a 9. ročník
1. Veronika Marešová (9. A)
2.
Tereza Žampová (9. C)
3.
Kristýna Otoupalová (9. M)

Krajské kolo – umístění: Kristýna Otoupalová (9. M) – 3. místo

 

Fyzikální olympiáda – okresní kolo

Tomáš Svoboda (9. M) – 2. místo, Mikuláš Vlčan (9. M) – 3. místo
* oba postoupili do krajského kola

 

Olympiáda v českém jazyce
1. Zuzana Stuchlíková (9. C)
2.
Kryštof Nedvědický (9. M)
3.
Nina Štefanovičová (9. M)