Odznak všestrannosti olympijských vítězů

26. 5. 2022

Naše škola již tradičně pořádala okresní i krajské kolo soutěže OVOV – odznaku všestrannosti olympijských vítězů. V okresním kole dokázali zvítězit: Lukáš Rozsypal, Matyáš Mezlík, Karel Konečný a Adéla Křížová, stříbrnou medaili získali Soňa Řehůřková, Klára Pekárková, Veronika Veselá a Sofie Bělíčková a na třetím místě skončily Eliška Trvalová a Valča Nováková. Družstvo obsadilo druhé místo a postoupilo do krajského kola, stejně jako jednotlivci  na prvním a druhém místě.

Krajské kolo se uskutečnilo dne 17. května a zúčastnilo se ho 215 závodníků. V konkurenci 16 družstev se naší škole už tolik nedařilo   a obsadilo 10. místo, v soutěži jednotlivců dokázali zvítězit Adéla Křížová a Karel Konečný – a oba postupují na republikové finále do Brna. Bronzovou medaili získala Soňa Řehůřková. Všem závodníkům gratulujeme!

Velké poděkování patří žákům 9. C, kteří pomáhali organizovat okresní i krajské kolo a žákům 9.A a Mikuláši Vlčanovi a Patriku Maškovi, kteří se do pořadatelského týmu přidali na krajské kolo.