Přespolní běh – okresní a krajské kolo

19. 10. 2021

V uplynulých dnech proběhlo okresní a krajské kolo závodů v přespolním běhu, kterého se zúčastnila i čtyři družstva z naší školy. Družstvům mladších i starších dívek se podařilo v okresním kole zvítězit a postoupit do kola krajského, mladší žáci obsadili druhé místo, což jim k postupu stačilo také.

Krajské kolo proběhlo dne 14. října ve Žďáru nad Sázavou a nejvíce se tam z našich družstev dařilo starším žákyním, které ve složení Kristýna Neumanová, Tereza Pokorná, Elena Honsová a Soňa Řehůřková obsadily krásné třetí místo. Kristýna Neumanová doběhla do cíle druhá a Terka Pokorná čtvrtá, což je v konkurenci běžkyň z celého kraje Vysočina velký úspěch. Obě další družstva mladších dívek i mladších chlapců skončila shodně na šestém místě.

Zvláštní poděkování patří dívkám Dominice Dokulilové, Zuzce Šmídové, Veronice Marešové, Julii Bednářové, Katce Pavlíčkové a Elen Zemanové za pomoc při organizaci okresního kola, které pořádala naše škola.