ZŠ TGM získala šek na 20.000 Kč

13. 6. 2019

Ve čtvrtek 13. června proběhlo v Praze slavnostní předání výherních šeků, o které mohly školy z celé České republiky soutěžit v rámci projektu Českého olympijského výboru. Na naši školu se usmálo štěstí a ambasadoři pro nás vylosovali šek v hodnotě 20.000 korun na nákup sportovního vybavení. Celá akce se odehrála v prostoru Hop arény v Čestlicích, kde si mohli učitelé i děti vyzkoušet na vlastní kůži skákání na 53 trampolínách. Samotné akční dopoledne zpestřily všem zúčastněným i sportovní osobnosti – extrémní skokan do vody Michal Navrátil, Petr Pilát, který závodí ve freestyle motokrosu nebo reprezentační basketbalistka Ilona Burgrová. Ti všichni vytvořili společně s pořádajícím týmem ČOV skvělou atmosféru, kterou si všichni zúčastnění vychutnali plnými doušky.