Zlatý slavíček

23. 5. 2019

Ve čtvrtek 23. května proběhl 1. ročník soutěže ve zpěvu Zlatý slavíček mezi žáky naší školy. Do soutěže se přihlásilo  čtrnáct zpěváků a zpěvaček. Podpořit každého z nich přišli rodinní příslušníci a také kamarádi i spolužáci ze tříd. Výkony soutěžících hodnotila tříčlenná odborná porota. Intonaci, frázování, rytmiku i celkový dojem posuzovali učitelé hudební výchovy v naší škole Mgr. Ivona Tichá, Mgr. Emanuel Míšek a PaedDr. Petr Kapinus. Pan Petr Kapinus se po každém výkonu ujal slova, vyzdvihl  na každém to nejlepší a občas přidal dobře míněnou radu pro další soutěže a vystoupení.

Výsledky:

kategorie – I. ročník:
vítězka – Laura Šedivá
soutěžící – Krejčí Jolana, Jánská Evelyna, Šedivá Laura, Matoušková Amálie

kategorie – II. ročník:
vítězka – Michaela Novotná
soutěžící – Novotná Michaela, Štourač Štěpán

kategorie – III. ročník:
vítězka – Valerie Šilhanová
soutěžící – Bělíček Jan, Šulcová Anna, Šilhanová Valerie, Šedivá Leona, Vaniová Zina

kategorie – IV. ročník a starší:
vítězka  – Aneta Malenová
soutěžící – Kučerová Kristýna, Malenová Aneta, Svitáčková Marie

Zlatý slavíček diváků:
Laura Šedivá

Absolutní vítěz soutěže s nejvyšším počtem bodů od odborné poroty:
Laura Šedivá

Děkuji všem soutěžícím, porotcům a divákům, že s námi strávili příjemné odpoledne naplněné hudbou. Těšíme se na příští rok.

Markéta Prokešová
vedoucí  pěveckého sboru Triangl