Pohár rozhlasu

23. 5. 2019

V letošním ročníku Poháru rozhlasu se opět dařilo oběma družstvům mladších žáků a žákyň, která dokázala postoupit z okresního kola do krajského finále. V silné konkurenci nejlepších škol kraje Vysočina vybojovala obě družstva stříbrné medaile. Z jednotlivců se na stupně vítězů postavili Eliška Navrátilová a Šárka Mezlíková – obě v běhu na 600 metrů, Vojta Řehůřek ve skoku, do dálky, Tobiáš Beneš v běhu na 1000 metrů a obě sprinterské štafety na 4×60 metrů. Školu reprezentovali: Eliška Navrátilová, Šárka Mezlíková, Nikola Řídká, Denisa Matoušková, Kateřina Pavlíčková, René Bakusová, Rebekka Kiesel, Karolína Ježová, Elen Zemanová, Tereza Pokorná, Oliver Krčál, Šimon Voznica, Ondřej Vetchý, Tobiáš Beneš, Samuel Budín, Vojta Řehůřek, Ondřej Cholava, Tomáš Kučík, Kryštof Rygl a Tomáš Teplan.