Školní družina vystavuje v Městské knihovně

27. 3. 2019

Od 1. dubna 2019 je v dětském oddělení  Městské knihovny k vidění výstava prací dětí z naší školní družiny. Všemi vystavovanými obrázky a výrobky se prolíná společné téma – Jaro. 

Starší děti si téma přizpůsobily svým zálibám a vymalovaly jaro v Minecraftu, což je počítačová hra, v níž je vše tvořeno z různých bloků. Malí autoři si dali záležet, a tak vznikly zajímavé a líbivé práce. 

V kroužku Šikulky tvořily děti hnízda s ptáčky, v Keramice vázy pro tulipány, v Dovedných rukou duhové květiny, v odděleních školní družiny zase vznikly květinové účesy, duhová vajíčka, jarní móda nebo květinové košíky. 

Tuto expozici lze navštívit do konce školního roku, tak se nezapomeňte přijít podívat.

Kolektiv vychovatelek ŠD a děti ze školní družiny