NAPSALI O NÁS

Java Script Library -> Skript: Změna zobrazení odkazu (1)

Akce školy
    Pedagogický sbor
    Interní informace
    Informace rodičům
    Napsali o nás
    Budíkovice

Lyžařský přebor škol kraje Vysočina

8. března se konal IX. ročník Lyžařského přeboru škol kraje Vysočina ve sjezdovém lyžování a snowboardingu.
   Zúčastnilo se celkem 22 škol, z naší školy to bylo celkem 35 závodníků a za pedagogy startovala Mgr. Alice Fukasová. Závod byl rozdělen na Poháry I. stupně, II. stupně a středních škol.
   V kategorii I. stupeň naši žáci obsadili 2. místo se ztrátou osmi bodů na vítěze z Velkého Meziříčí. Žáci II. stupně obsadili 8. místo z celkového počtu 17 zúčastněných škol.
   Nejúspěšnější reprezentantkou prvního stupně se stala Kristýna Neumannová (IV. A), která svými dvěma zlatými (jak na lyžích, tak i na snowboardu) získala nejvíce bodů.
   Další bodující: Vítek Chodur (II. A) – 6. místo, Lea Maňásková (III. B) – 6. místo, Petr Tomek (III. B) – 2. místo snowboard, Michaela Ramachová (V. B) – 8. místo, Šárka Mezlíková (V. A) – 13. místo, Pavel Peroutka (IV. B) – 8. místo, Jakub Jan Němec (V. C) – 1. místo snowboard, Jonáš Mráček (V. C) – 3. místo snowboard.

Nejúspěšnějším závodníkem druhého stupně se stal Matyáš Maňásek (VI. A), který v závodě na lyžích získal 4. místo a ve své kategorii na snowboardu 1. místo.
Další bodující: Jáchym Chodur (VII. M2) – 5. místo, Barbora Johnová (IX. M) – 6. místo a David Krotký (VII. M1) – 13. místo.