NAPSALI O NÁS

  Java Script Library -> Skript: Změna zobrazení odkazu (1)

 

 
    O škole
    Aktuality
    Akce školy
    Dokumenty
    Školská rada
    Školní družina
    Pedagogický sbor
    Interní informace
    Informace rodičům
    Napsali o nás
    Budíkovice
    Kontakty
     
     
     
     
     
     
     
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   


zpět

Matematické a fyzikální soutěže
 

Matematická olympiáda
   V okresním kole matematické olympiády 5. ročníku se v kategorii Z5 umístila na 2. místě Sára Nováčková (5. A) a v 9. ročníku v kategorii Z9 obsadila Tereza Jonášová 4. místo, Petr Liška 5. místo, Petra Pospíšilová, Karolína Štefflová a Jiří Zikmund 6. místo (všichni 9. M).
  
Krajské kolo kategorie Z9 proběhlo v Jihlavě s účastí Terezy Jonášové, která v konkurenci 39 žáků 9. ročníku získala 13. - 15. místo, když obdržela 18 bodů z 24 možných.
   V okresním kole matematické olympiády obsadili David Krotký a Jan Veleba 1. místo a Ondřej Hort 2. místo (všichni 6. M1).
   Mezi žáky 7. ročníku získala Karolína Nedvědická 2. místo a Tina Vaniová 3. místo (obě 7. M).
   V klání žáků 8. ročníku obsadila Aneta Mifková (8. M2) a Adam Stoklas (8. M1) 3. místo

Matematický klokan
kategorie Cvrček:
1. Dominika Chromá (3. A)
2. Dominika Havelková a Maya Svobodová (3. A)
* v okresním kole pak Dominika Chromá obsadila 3. místo

kategorie Klokánek
1. Jáchym Šisler (5. A)
2. Marek Hort (4. A)
3. Sofie Bednárová (4. A)

* v okresním kole pak Jáchym Šísler obsadil 3. místo

 kategorie Benjamín
1. Vojtěch Zmátlo (6. M2)
2. Jáchym Chodur (6. M2)
3. Jan Veleba (6. M2)

* v okresním kole pak Vojtěch Zmátlo obsadil 2. místo

 kategorie Kadet
1. Milan Suchan (9. M)
2. Marie Horká (9. M)
3. Simona Jonášová (9. M)

 

 Fyzikální olympiáda
Do okresního kola postoupili tři žáci. Petr Liška (9. M) obsadil 3. místo, Jiří Zikmund (9. M) zvítězil.
Jiří Zikmund následně dokázal zvítězit také v krajském kole.

 Astronomická olympiáda
Ve školním kole zvítězili Jiří Zikmund (9. M) a Vojtěch Janák (6. M1). V krajském kole následně 5. místo vybojoval Petr Liška (9. M).
Úspěšní byli také: Martin Kratochvíl (7. M), Kateřina Blažková (7. B), Matyáš Říha a Adam Bulíček (oba 7. M).